Astor Mekanik Fabrika Açılışı: Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleri ile gerçekleştirildi.

ASTOR Astor Mekanik Fabrika Açılışı: Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleri ile gerçekleştirildi.

Astor Mekanik Fabrikamızın açılışı Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleri ile gerçekleştirilmiştir. Cumhurbaşkanımızın konuşmasında "Türkiye tarihinde ilk defa ihracatta kritik eşik olan yıllık 200 milyar doların aşılmasında ve yılın ikinci çeyreğinde oluşan büyümede payımızın olmasından gurur duyuyoruz. Dün olduğu gibi yarında durmadan çalışmaya devam edeceğiz." dedi.

Türkiye'nin kapasitesini ve sanayi gücünü görmek isteyenlerin açılan fabrikaları ziyaret etmesi gerektiğini de belirten Erdoğan, 

"Yatırımlar için sanayicilerimizin her birine teşekkür ediyorum. Bu üretim tesisleri ülkemizin gücünü ve potansiyelini göstermenin yanında, salgının başından beri yandık, bittik, battık diyerek millete karamsarlık pompalayan felaket tellallarına verilmiş en güzel cevaptır. Türkiye kendi ülkelerine yabancıların gözünden bakan, özgüven yoksunu kifayetsizlere rağmen ekonomide, üretimde, tarımda, ticarette başarı çıtasını her geçen gün daha yükseğe taşımaktadır. Türkiye'nin kapasitesini, Türk sanayisinin gücünü görmek isteyenleri, gelip burayı ziyaret etmeye davet ediyorum."