Astor, Türkiye’nin En Çok Ar-Ge Harcaması Yapan Şirketleri araştırmasına göre 2020 yılında bir önceki yıla göre altı basamak ilerleyerek 48. sırada yerini almıştır.

ASTOR Astor, Türkiye’nin En Çok Ar-Ge Harcaması Yapan Şirketleri araştırmasına göre 2020 yılında bir önceki yıla göre altı basamak ilerleyerek 48. sırada yerini almıştır.

Türkiye’ de sektörünün lider kuruluşu, ülkemizin en büyük 190. şirketi olan  ASTOR  Turkish time tarafından hazırlanan “Ar-Ge 250, Türkiye’nin En Çok Ar-Ge Harcaması Yapan Şirketleri “ araştırmasına göre  2020 yılında bir önceki yıla göre altı basamak ilerleyerek 48. sırada yerini almıştır. Transformatör ve orta gerilim anahtarlama ürünleri ile Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyan Astor marka 170 kV yüksek gerilim kesici ürünlerinin de geliştirilmesinde Ar-Ge'ye verdiği önemle ASTOR bugün sektörünün lider yerli kuruluşu haline gelmiştir. Bu yükseliş öyküsünde başta bizlere güvenen müşterilerimiz olmak üzere emeği geçen tüm paydaşlarımıza ve çalışanlarımıza şükranlarımızı sunarız.