İnsan Kaynakları | Astor A.Ş.

İNSAN KAYNAKLARI

İnsan Kaynakları Politikamız

ASTOR Enerji başarısını yetkin personel kaynağına borçludur. Konusunda deneyimli, gelişime açık ve kaliteyi her alanda içselleştirmiş personel kaynağı ile ASTOR, sektöründe her zaman en önde ilerlemiştir. Kurum içi ve dışı eğitimler ile kendini sürekli geliştiren, yeniliklere açık, ekip çalışmasının önemini bilen çalışanlarımız ile hedeflerimiz doğrultusunda çalışmak insan kaynakları politikamızın temelini oluşturmaktadır.

Çalışanlarının mutluluğu firmamız için oldukça önemlidir. Gerek sosyal imkanlar gerekse eğitim imkanları ile firmamız kendi sektöründe en iyisi olmayı hedefleyerek sürekli kendini geliştirmektedir. Tüm çalışanlarımıza sunduğumuz servis imkanı, performansa dayalı ücretlendirme politikası ve sosyal güvence ile şirketimiz personelinin huzurlu ve mutlu bir ortamda çalışması amaçlamaktadır.

Firmamıza ait güncel iş ilanlarına www.kariyer.net sitesinden ulaşabilir, özgeçmişinizi değerlendirmek üzere aşağıda bulunan yükle kısmından ya da [email protected] mail adresine yollayabilirsiniz.

Eğitim

Şirketimiz işe yeni alınan personelin çalışacağı iş pozisyonuna göre gerekli İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimlerini intibak sürecinde vermektedir. Ayrıca İnsan Kaynakları birimimiz personelin talep ettiği eğitimleri her yılın başında ilgili birimlerden talep ederek ve personel gelişimi takip edilerek belirleyerek yıllık eğitim programı oluşturur. Belirlenen yıllık eğitim programına göre İK eğitimlerin gerçekleştirilmesini organize eder. Eğitimlerimiz Kurum İçi ve Kurum Dışı eğitimler olarak planlanmaktadır. Seminer ve eğitimlerimizi 150 kişi kapasiteli Eğitim Salonumuzda vermekteyiz. Ayrıca, lisansüstü eğitime devam etmek isteyen personele yönelik teşvik sistemimiz ile gereken izinler sağlanmaktadır. Personelimizin yetkinliğini arttırması İK birimimizin en önemli hedeflerindendir.

Staj Programı

Endüstri meslek lisesi ilgili bölümlerinden firmamızda zorunlu staj yapmak isteyen öğrencilerin, staj isteklerini belirtir başvuruyu özgeçmişleri ile birlikte [email protected] mail adresine göndrmesi gerekmektedir. Yapılan staj başvuruları mutlaka değerlendirilerek, olumlu olması halinde İK tarafından stajyer adayı ile irtibata geçilmektedir.

Kapat