Hakkımızda | Astor A.Ş.

HAKKIMIZDA

ASTOR 38 yılı aşkın bilgi birikimi ile transformatör imalat ve satışı yaparak elektromekanik imalat sanayinde sektöre yön veren, yenilikçi ve dünya çapında ülkemizi başarı ile temsil eden bir firmadır. Elde ettiğimiz tecrübe, üretim ve kalite anlayışımızı Orta Gerilim Anahtarlama Ürünleri ve Kompakt Trafo Merkezleri üretimine aktararak sektöre katkı sağlamayı hedefleyen firmamız, Ar-Ge çalışmaları sonucu gerekli sertifikasyonları tamamlayarak Orta Gerilim Anahtarlama Ürünleri ve Kompakt Trafo Merkezleri üretim ve satışına başlamıştır.

Ankara 2. OSB’de 2016 yılında faaliyete geçen, son teknoloji ile donatılmış 100.000 m2 açık alan üzerinde, 80.000m2 kapalı alana sahip yeni fabrikamızda, Yağlı Tip Dağıtım Transformatörleri , Dökme Reçineli Kuru Tip Transformatörleri , Güç Transformatörleri , Orta Gerilim Anahtarlama Ürünleri, Kompakt Trafo Merkezleri ,RMU , Metal Clad üretimi ile 60’dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

Temel amacımız, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek yüksek kalitede ürünleri müşterilerimize sunmak, üretim kapasitemizi arttırmak ve satış sonrası hizmet kalitemizle müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarabilmektir.

Gerekli tüm kalite sertifikalarına sahip olan ASTOR, Kaliteye önem veren, gelişime açık uzman teknik ve idari kadromuz, Ar-Ge merkezli büyüme hedefi çerçevesinde çalışmalarına tüm gücü ile devam etmektedir.

Kullanabilir Açık Alan: 100.000 m2

Kullanılabilir Kapalı Alan : 80.000 m2

Ürünler ;

Güç Transformatörleri ;

1000 MVA Güç , 800 kV Gerilim Seviyesi

Dağıtım Transformatörleri ;

50 kVA – 5 MVA Güç , 36 kV Gerilim Seviyesi

Dökme Reçineli Kuru Tip Transformatörler;

250 kVA – 25 MVA Güç , 36 kV Gerilim Seviyesi

Hava Yalıtımlı Modüler Hücre

Beton Trafo Merkezleri

Sac Trafo Merkezleri

RMU

Metal Clad

 

Kapat