Başkanın Mesajı | Astor A.Ş.

BAŞKANIN MESAJI

Değerli müşterilerimiz ve paydaşlarımız;

Astor Enerji ülkemizin değerlerine, gücüne ve geleceğine güvenerek kurulduğu günden bugüne kadar teknolojiyi takip ederek yatırımlarına hız kesmeden devam eden, yalnız yurt içine değil aynı zamanda dünyanın 90'dan fazla ülkesine ürünlerini ihraç ederek ülke ekonomisine katkı yapan büyük bir ailedir.

Ankara'da üretim faaliyetlerine devam eden Astor Enerji 140.000 m2'lik arsa üzerine kurulu, 105.000 m2'lik kapalı alanda tek çatı altında Avrupa'nın öncü transformatör üretim tesislerinden birine sahiptir.

Durmadan gece gündüz çalışarak bir yıl gibi kısa sürede son teknolojiye sahip sistemlerle üretime geçen fabrikamızda ilk defa Astor Enerji markası adı altında OG Anahtarlama Ürünleri ve Kompakt Trafo Merkezleri imalat ve satışlarına başladık. 800 kV 1000 MVA gücüne kadar transformatör üretimi yapabilme gücüne sahip dünya çapında sayılı firmalar arasına girdik. Yağlı Tip Dağıtım Transformatörü konusunda sektör liderliğimizi pekiştirdik.

Başarıya giden bu zorlu süreç Astor Enerji ailesinin yetkin personel kadrosuyla şimdilik tamamlanmış oldu. Daha iki yıl önce yaklaşık 700 kişilik ailemiz şimdi 1500'e yakın kişiyi geçti. Siz müşterilerimizin ve paydaşlarımızın bize verdiği güvenle yolumuza emin adımlarla ve kararlılıkla devam edeceğiz.

Saygılarımla;

Feridun GEÇGEL

Yönetim Kurulu Başkanı

Kapat