Başkanın Mesajı | Astor A.Ş.

BAŞKANIN MESAJI

Değerli müşterilerimiz ve paydaşlarımız;

ASTOR ülkemizin değerlerine, gücüne ve geleceğine güvenerek kurulduğu günden bugüne kadar teknolojiyi takip ederek yatırımlarına hız kesmeden devam eden, yalnız yurt içine değil aynı zamanda dünya’nın 60 ülkesine ürünlerini ihraç ederek ülke ekonomisine katkı yapan büyük bir aile.

Ar-Ge Merkezli büyüme stratejisi kapsamında ASTOR, dünya çapında var olan tüm olumsuz ekonomik verilere inat, Ankara 2. ve 3. Organize Sanayi bölgesinde 2016 yılı eylül ayında başladığı son teknolojiye sahip fabrika inşaatını 2017 yılı ikinci yarısında tamamlayarak üretimlere başladı. Durmadan gece gündüz çalışarak bir yıl gibi kısa sürede son teknolojiye sahip sistemlerle üretime geçen fabrikamızda ilk defa ASTOR markası adı altında OG Anahtarlama Ürünleri ve Kompakt Trafo Merkezleri imalat ve satışlarına başladık. 800 kV 1000 MVA gücüne kadar transformatör üretimi yapabilme gücüne sahip dünya çapında sayılı firmalar arasına girdik. Yağlı tip dağıtım transformatörü konusunda sektör liderliğimizi pekiştirdik.

Başarıya giden bu zorlu süreç ASTOR ailesinin yetkin personel kadrosuyla şimdilik tamamlanmış oldu. Daha iki yıl önce yaklaşık 240 kişilik ailemiz şimdi 700 kişiyi geçti. Siz müşterilerimizin ve paydaşlarımızın bize verdiği güvenle yolumuza emin adımlarla ve kararlılıkla devam edeceğiz.

Saygılarımla;

Feridun GEÇGEL

Yönetim Kurulu Başkanı

Kapat