ASTOR & İTÜ işbirliği ile hazırlanan projemiz genç yetenekleri bekliyor !

ASTOR ASTOR & İTÜ işbirliği ile hazırlanan projemiz genç yetenekleri bekliyor !

ASTOR & İTÜ işbirliği ile hazırlanan “Güç Transformatörlerinde kaçak reaktansın belirlenmesinde güvenilir yeni analitik yöntem geliştirilmesi” başlıklı projemiz, genç yetenekleri bekliyor!


Tübitak-2244 Sanayii Doktora Programı dahilinde, İTÜ ve ASTOR A.Ş. işbirliği ile gerçekleştirilecek projemiz kapsamında “Transformatör” sektöründe kariyer planlaması yapan “Güç Transformatörlerinde kaçak reaktansın belirlenmesinde güvenilir yeni analitik yöntem geliştirilmesi” konularında çalışmak üzere bursiyerler aranmaktadır. Bu proje kapsamında yer alan 2 bursiyer 4500 TL/Ay bursun yanı sıra, Türkiye’nin elektromekanik imalat sektöründe önde gelen ve ilk 500 şirket arasında yer alan ASTOR A.Ş.'da çalışma fırsatı bulacak.

Bu kapsamda
-Transformatör Tasarım ve Optimizasyonu,
-Elektromanyetik, Elektrostatik, Termal ve CFD analiz
-Transformatörlerin Geçici Durum Modellemesi

konularında çalışmak isteyen Elektrik ve Makine Mühendisi adaylar başvurularını https://lnkd.in/dZr_DMv adresinden gerçekleştirebilirler. Detaylı sorularınız için komurgoz@itu.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz (Eposta ile CV gönderiminde bilgi kaybı olduğu için başvuruları lütfen verilen adrese yapınız)